OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Eлектричен ударен чекан МP-HD14

Напон: 230V~50Hz Моќност: 1200W Вртежи: 900/min Дупчење: 28mm Ударна енергија: 5,0Ј Футер: SDS+ Прочитај повеќе

5,100 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 1200W

Вртежи: 900/min

Дупчење: 28mm

Ударна енергија: 5,0Ј

Футер: SDS+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата