OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Детски џип на акумулатор - Mercedes red

- Далечинско за родителите (2.4GHz) - Самостојно управување од страна на детето - Широко и удобно седиште - Безбедносен појас - Амортизери на сите тркала за зголемена комоција и овозможуње да... Прочитај повеќе

14,990 ден 9,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра hlx900redНема инфорамции

- Далечинско за родителите (2.4GHz)

- Самостојно управување од страна на детето

- Широко и удобно седиште

- Безбедносен појас

- Амортизери на сите тркала за зголемена комоција и овозможуње да се вози по секаква површина

- Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални

- Има опција за возење наназад

- ЛЕД светилки 

- МП3 Плеер

- Индикатор на батеријата

- Врати кои се отвараат и затвараат

- Брзина 3-5Км во зависност од теренот и тежината на детето

- Димензии на возилото: 110 x 65 x 67 см

- Максимална носивост: 40 кг

-Акумулатор 12V

 

Достапен во бела и црвена боја

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски џип на акумулатор - Mercedes red

14,990 ден 9,990 ден