OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Dynamic 10571 - Вертикален калорифер

Моќност: 2000W Фреквенција: 50-60 Hz Напон: 220-240 V Опција за греење и ладење Заштита од прегревање 2 прилагодливи термостати Гаранција: 1 година   Прочитај повеќе

1,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dynamic10571.Нема инфорамции

Моќност: 2000W

Фреквенција: 50-60 Hz

Напон: 220-240 V

Опција за греење и ладење

Заштита од прегревање

2 прилагодливи термостати

Гаранција: 1 година


 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dynamic 10571 - Вертикален калорифер

1,599 ден