OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-27%

Dynamic 7482 - Конвектор греалка

Моќност: 750W/1250W/2000WРотационен прекинувачДимензии: 600*390Прилагодлив термостатотБезбедно термичко исклучувањеЗаштита од прегревањеИндикаторско светлоВградени рачки за носење24-часовен тајмерМетален дизајнГаранција: 1 година Прочитај повеќе

2,299 ден 1,699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dynamic7482.Нема инфорамции
Моќност: 750W/1250W/2000W
Ротационен прекинувач
Димензии: 600*390
Прилагодлив термостатот
Безбедно термичко исклучување
Заштита од прегревање
Индикаторско светло
Вградени рачки за носење
24-часовен тајмер
Метален дизајн

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dynamic 7482 - Конвектор греалка

2,299 ден 1,699 ден