OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-10%

Dynamic 7480 - Панелна греалка 2000W

Моќост: 2000WДимензии: 965*130*470Гаранција: 1 годинаСамостојна или монтирана на ѕидСо далечински управувачПрилагодлива контрола на термостатотЗаштита од прегревањеIP24 водоотпоренАлуминиумски елемент за греењеГаранција: 1 година Прочитај повеќе

4,199 ден 3,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dynamic7480.Нема инфорамции
Моќост: 2000W
Димензии: 965*130*470
Гаранција: 1 година
Самостојна или монтирана на ѕид
Со далечински управувач
Прилагодлива контрола на термостатот
Заштита од прегревање
IP24 водоотпорен
Алуминиумски елемент за греење

Гаранција: 1 година
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dynamic 7480 - Панелна греалка 2000W

4,199 ден 3,799 ден