OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-35%Продадено

Dynamic 7391 - Подвижен разладувач и овлажнувач на воздух

Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока) Oсцилирачки перки со 3 брзини Преграда за вода: 3.5л капацитет Потрошувачка на вода: 250мл/час Овлажнувач на воздух Тајмер Гаранција: 1... Прочитај повеќе

3,499 ден 2,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 5901Нема инфорамции
Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока) Oсцилирачки перки со 3 брзини Преграда за вода: 3.5л капацитет Потрошувачка на вода: 250мл/час Овлажнувач на воздух Тајмер Гаранција: 1 година Наменета за простории до 20 метри квадратни Димензии: 25 * 28 * 50 см (ш*д*в)
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата