OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

DYNAMIC Радијатор на масло со 11 ребра 2500W

Карактеристики на производот: Димензии: 520 x 135 x 580 mm Моќност: 2500 W 11 ребра Прочитај повеќе

2,850 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 520 x 135 x 580 mm
  • Моќност: 2500 W
  • 11 ребра
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата