OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

DYNAMIC Панелна греалка 650W

Карактеристики на производот: Моќност: 650 W Термостат Заштита од прегреаност Не замрзнува Водоотпорност: IPX4 1 година гаранција Прочитај повеќе

1,950 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 650 W
  • Термостат
  • Заштита од прегреаност
  • Не замрзнува
  • Водоотпорност: IPX4
  • 1 година гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата