OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

Dust Daddy

Dust Daddy се прицврстува на правосмукалката за да дојдете до сите тешко достапни места. Универзалниот вакуумски приклучок за прашина Dust Daddy е одличен за чистење на автомобили, тастатури и други тесни... Прочитај повеќе

600 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Dust DaddyНема инфорамции

Dust Daddy се прицврстува на правосмукалката за да дојдете до сите тешко достапни места. Универзалниот вакуумски приклучок за прашина Dust Daddy е одличен за чистење на автомобили, тастатури и други тесни и тешко достапни места. Dust Daddy е многу лесен за користење: само прицврстете ја на вашата правосмукалка и подгответе се на многу лесен начин прашината да исчезне, дури и од најтешко достапните места.

Dust Daddy користи десетици индивидуални, мали вшмукувачки цевки. Овие мали цевки се флексибилни за разлика од другите алатки за чистење. Тие можат да поминат речиси секаде каде што се крие правот!
 
 
 
 
 
 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Dust Daddy

600 ден 99 ден