OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Дубак/проодувалка - Baby Walker

Дубак/ проодувалка со додатоци за полесно проодување на вашето дете. Карактеристики: прилогодување на висината зависност од должината на детето; во форма на ѕвездички свети и свири; се приклопува за обезбедување на... Прочитај повеќе

3,190 ден

Вклучен данок.

Боја: Сина

  • Сина

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Дубак/проодувалка - Baby Walker-01Нема инфорамции

Дубак/ проодувалка со додатоци за полесно проодување на вашето дете.

Карактеристики:

  • прилогодување на висината зависност од должината на детето;
  • во форма на ѕвездички свети и свири;
  • се приклопува за обезбедување на помалку простор;
  • безбедносен ремен за безбедност на вашето дете;
  • седиштето е обложено со сунѓер за удобност;
Боја

Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата