OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Дубак - Пиле Син

Дубакот Пиле претставува помагало за лесно проодување на вашето дете. Изработен од квалитетен материјал, дополнително има вградено табла со играчки и копчиња кои се наменети за забава при нивното одење. Карактеристики:... Прочитај повеќе

1,390 ден

Вклучен данок.

Боја: Сина

  • Сина

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Дубак - Happy Chicken Сиин-01Нема инфорамции

Дубакот Пиле претставува помагало за лесно проодување на вашето дете. Изработен од квалитетен материјал, дополнително има вградено табла со играчки и копчиња кои се наменети за забава при нивното одење.

Карактеристики:

  • 5 позиции за прилогодување на висината;
  • за возраст од 6 до 18 месеци;
  • играчки;
  • музички ефекти;
  • 7 ротирачки тркалца и 360 степени;
  • носивост до 30kg;
  • меко седиште лесно за одржување и чистење;
  • лесно преклопување;
  • сертифициран;

Димензии: должина: 67.5cm; ширина: 59; висина: 57;

Боја

Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата