OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Дубак/Лулка - Baby Црвен

Дубакот Baby претставува проодувалка наменето за вашето дете. Изработен од квалитетен материјал, може да биде во функција на дубак и во функција на лулка. Дополнително има вградено табла со играчки и... Прочитај повеќе

3,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Боја: Црвена

  • Црвена

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Дубак/Лулка - Bobby Црвен-01Нема инфорамции

Дубакот Baby претставува проодувалка наменето за вашето дете. Изработен од квалитетен материјал, може да биде во функција на дубак и во функција на лулка. Дополнително има вградено табла со играчки и копчиња кои се наменети за забава при нивното одење.

Карактеристики:

  • 3 позиции за прилогодување на висината;
  • за возраст над 6 месечна возраст;
  • играчки;
  • музички ефекти;
  • 4 тркалца;
  • стопер за безбедност на детето;
  • меко седиште лесно за одржување и чистење;
  • лесно преклопување;
Боја

Црвена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата