OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Дубак - Делфин Син

Дубакот Делфин е совршен за вашето дете во раните денови од неговиот живот кога треба да преоди. Неговата основна функција е помагање на детето при неговото проодување, дополнително пружи и одлична... Прочитај повеќе

1,990 ден

Вклучен данок.

Боја: Сина

  • Сина

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Дубак - FLOATING DOLPHIN Плав-01Нема инфорамции

Дубакот Делфин е совршен за вашето дете во раните денови од неговиот живот кога треба да преоди. Неговата основна функција е помагање на детето при неговото проодување, дополнително пружи и одлична забава со додатоците кои што ги има самиот дубак.

Има интерактивна музичка табла со пајче и играчки-ѕвечки кои помагаат на детето при одењето и видот, а по потреба можат да се извадат. Лесно пренослив и не зафаќа голем простор.

Карактеристики:

  • поднесување на висината;
  • носивост до 12kg;
  • за возраст од 6 до 18 месеци;
  • играчки;
  • музички ефекти;
  • 7 ротациони тркала 360 степени;
  • лесно преклопување;
  • меко седиште лесно за одржување и чистење;
  • сертифициран;

Димензии:

 

➡ кога е во функција: 61 x 57 x 60cm;

➡ тежина: 2,47kg;

Боја

Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата