OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%Продадено

Држач за купатило

Бидете сигурно во својот чекор во бањата! Оваа рачка за безбедност е лесна за опфаќање и обезбедува цврста поддршка при влегување и излегување од када или туш. Веднаш се инсталира, едноставно... Прочитај повеќе

699 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра rackazakupatiloНема инфорамции

Бидете сигурно во својот чекор во бањата! Оваа рачка за безбедност е лесна за опфаќање и обезбедува цврста поддршка при влегување и излегување од када или туш. Веднаш се инсталира, едноставно позиционирајте на кабината или тушот и туркајте ги зелените јазичиња за да ги заклучите чашите  за вшмукување. За да ја отстраните, само превртете ги страничните рачки нагоре. Може да се инсталира вертикално или хоризонтално дури и под агол! Може да се залепи на плочки, порцелан или фиберглас. Изработена е од многу цврста и трајна пластика.

  • Им помага на мали деца за безбедно влегување во влажна и лизгава када.
  • Може да се постави и на вратите од кабината.
  • Лесно за отстранување и преместување ... само превртете ги страничните рачки.

Оваа рачка е толку лесна за инсталирање а има голема улога. Помага во балансирање и кај родителот и за детето и им дава поголема доверба на децата во и околу кадата. Дизајнот на чашата за вшмукување го олеснува инсталирањето, одвојувањето, отстранувањето и преместувањето.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата