OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Држач за Cupcakes

Нема некој што не сака cupcakes! Изложете ги на овој неверојатен држач за cupcakes. Одличен додаток за секакви ангажмани, свадби, родендени, забави, итн. Едноставниот и привлечен дизајн совршено одговара на кој... Прочитај повеќе

899 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Cupcakes StandНема инфорамции

Нема некој што не сака cupcakes! Изложете ги на овој неверојатен држач за cupcakes. Одличен додаток за секакви ангажмани, свадби, родендени, забави, итн. Едноставниот и привлечен дизајн совршено одговара на кој било стил.
Карактеристики:

-Собира 27 cupcakes.

-5 пластични бели нивоа, со индивидуални ќошиња со ширина од 6cm.

-Првото ниво држи 10 cupcakes, второто ниво држи 8, третото ниво држи 5, четвртото ниво држи 3 и петто ниво држи 1 cupcake.

-Секое ниво има своја единствена форма поврзана со хромиран централен држач и долен штанд.

-Едноставно и лесно за складирање, не зафаќа простор.

-Пластичните нивоа се безбедни за миење во машина за садови.

Димензија: Дијаметар 31см, висина 37 см
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Држач за Cupcakes

899 ден 299 ден