OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Дрвен мултифункционален организер

Уникатен, мултифункционален организер изработен од 100% природни материјали- бабусово дрво кое Ви овозможува дополнителен простор за складирање на најразновидни работи. Издржлив, квалитетен и стабилен, направен од бабус со карбонизиран третман, отпорен... Прочитај повеќе

1,890 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра shoeshelfНема инфорамции
  • Уникатен, мултифункционален организер изработен од 100% природни материјали- бабусово дрво кое Ви овозможува дополнителен простор за складирање на најразновидни работи.
  • Издржлив, квалитетен и стабилен, направен од бабус со карбонизиран третман, отпорен на инсекти, висока температура и вода, безбеден за употреба.
  • Го исполнува домот со природна атмосфера.
  • Практичен за складирање на чевли, чанти и разни други работи во Вашиот ходник.
  • Погоден за складирање на крпи, работи за лична хигиена, средства за чистење во Вашата бања и тоалет.
  • Одлично решение за складирање на Вашите мали саксии со цвеќиња, билки и сл. Со цел да го декорирате Вашиот балкон со допир од природата.
  • Дополнителен простор за Вашите книги, фотографии или пак драги и скапоцени украси во Вашиот дневен престој.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Дрвен мултифункционален организер

1,890 ден