OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-84%

Дозер за шотови

Ви се здосадија обичните пијалоци како пиво, црвено и бело вино? Време е за нешто сосема поинакво и позабавно. Спремете се за летните лудории и за забави кои долго ќе се... Прочитај повеќе

599 ден 99 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра dozerzashotoviНема инфорамции

Ви се здосадија обичните пијалоци како пиво, црвено и бело вино? Време е за нешто сосема поинакво и позабавно. Спремете се за летните лудории и за забави кои долго ќе се прераскажуваат со новиот забавен дозер за шотови.

Секоја причина во летниот период е одлична за кратки шотови и здравица со најблиските. Ваше е само да ја најдете идеалната причина, а за понатамошниот тек на забавата дозволете да биде задолжен дозерот за шотови и уживајте.

Благодарение на овој иновативен и забавен производ со многу леснотија и брзина од неколку секунди ќе можете да наполните  шест чашки во исто време. Балансираното полнење ќе ви заштеди време и ќе немате потреба да чекате додека сите чашки да се наполнат поединечно.

Со модерен и иновативен дизајн, изработен е од високо квалитетна ABS пластика, што значи дека е издржлив и секако безбеден за употреба.

Истурете ја течноста полека кон центарот на дозерот и следете ги шесте мали цевки, потоа подигнете ги чашките и забавата може да почне.

Овој комфорен артифакт за пиење е идеален за забави, за барови и семејни средби.

За забавата да биде поголема, со дозерот добивате и шест чашки за шотови.

Идеален е за подарок на најблиските, посебно на обожавателите на кратки и слатки шотови.

Боја: Розева

Димензии на дозерот: 15x13cm

Димензија на чашка: 6cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Дозер за шотови

599 ден 99 ден