OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Домашно фудбалче

Кога нема услови за играње фудбал надвор, играјте фудбал во Вашиот дом! Оваа компактна табла за играње фудбал е наменета за најмалите спортисти. Предизвикајте го Вашето малечко на натпревар и забавувајте... Прочитај повеќе

1,490 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK55Нема инфорамции

Кога нема услови за играње фудбал надвор, играјте фудбал во Вашиот дом! Оваа компактна табла за играње фудбал е наменета за најмалите спортисти. Предизвикајте го Вашето малечко на натпревар и забавувајте се со часови. Мала и компактна табла значи дека ќе немате проблеми за транспортирање или чување и ќе може да играте било каде и да имате рамна подлога.

 

Изработена од високо квалитетни ABS материјали, таблата за играње фудбал е безбедна и издржлива. Лесно се оперира и изгледа чисто и прегледно. Одличен избор за подарок на мали спортисти, особено поради фактот што оваа игра може да ја подобри раци-очи координацијата. За време на играта, ќе имате можност да минувате забавно време со малите и да се поврзате на сосема нов начин.

 

Правила за играње:

 

  1. Ставете го топчето во означениот круг за старт на играта
  2. Користете ги копчињата од двете страни за играње
  3. Притиснете го копчето за резултат по секој постигнат гол за да го броите резултатот

 

Во пакетот има:

 

  • 1 х табла за фудбал
  • 2 х топчиња фудбал
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Домашно фудбалче

1,490 ден 499 ден