OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Додаток за црево Water Spray

Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го постига компресор. Исчистете го Вашиот двор за само неколку минути.   Додатокот за воден... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK15Нема инфорамции

Додаток за црево со кој ќе го зголемите притисокот на водата и ќе го добиете притисокот кој го постига компресор. Исчистете го Вашиот двор за само неколку минути.   Додатокот за воден спреј може да го користите за повеќе намени.  Водениот спреј може да го користите за перење на автомобили, двор, тераса, велосипед, мотор...

Водениот спреј е многу едноставен за употреба, многу лесно се монтира на цревото.

Кога ќе завршите со користење на водениот спреј го вадите од цревото. Складирањето нема да Ви биде проблем бидејќи незафаќа многу простор.

Лесен е и затоа може да го носите на било кое место.

Со овој воден спреј ќе ги исчистите тешко достапните места, места на кои неможе да исчистите со четка.

Доколку имате слаб притисок на водата  оваа е вистинското  решение на Вашиот проблем.

Со оваа алатка, нема да имате потреба повеќе од носење Вашиот автомобил на перална, бидејќи перењето на автомобилот со Водениот спреј ќе Ви причинува задоволство.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Додаток за црево Water Spray

999 ден 399 ден