OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Џогер - Healthy Spray Mop

Healthy Spray Mop е џогер со кој вашиот дом ќе изгледа почисто од било кога. Уживајте во лесниот начин на чистење бидејќи овој џогер содржи резервоар во кој ставате вода и... Прочитај повеќе

990 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Healthy Spray MopНема инфорамции

Healthy Spray Mop е џогер со кој вашиот дом ќе изгледа почисто од било кога. Уживајте во лесниот начин на чистење бидејќи овој џогер содржи резервоар во кој ставате вода и средство за чистење на под и со лесно притискање на рачката се ослободува од течноста и го чистите подот.

Со ротацијата од 360°С се овозможува лесно чистење на тешко достапните места. Благодарение на системот за распрскување можете лесно да ја натопите површината пред да поминете со џогерот. Натопете ја површината само пред џогерот, бидејќи бактериите најлесно се шират преку водата и веднаш отстранете ја нечистотијата. Во комплетот добивате:

✔ Ротирачка основа од 360°С;

✔ Резервоар за вода со капацитет од 350 ml + дел за прскање, кој покрива голема површина;

✔ Лесна рачка од алуминиум која може да се вади.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Џогер - Healthy Spray Mop

990 ден 499 ден