OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Диспензер за житарици Cereal Organiser

Нов и лесен диспензер за житарици. Погоден за сите суви производи, како што се житарици, овесни снегулки, бонбони или пак јаткасти плодови. Овозможува распределување по потреба. Доаѓа со копче на свртување... Прочитај повеќе

999 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра cereal-organiserНема инфорамции

Нов и лесен диспензер за житарици. Погоден за сите суви производи, како што се житарици, овесни снегулки, бонбони или пак јаткасти плодови. Овозможува распределување по потреба. Доаѓа со копче на свртување за да ја контролирате големината на порцијата.
Ја одржува храната свежа, го зачувува вкусот и не дозволува да навлезат бактерии и микроби.
Димензии: 42 х 18 см.

Капацитет: 500 гр.

Бојата на производот се добива по случаен избор (бела или црна)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Диспензер за житарици Cereal Organiser

999 ден 399 ден