OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%Продадено

Дигитална кујнска вага SF-400

Опис на производот:Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра SF400Нема инфорамции
Опис на производот:Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.

Кратки спецификации:
- Голем LCD дисплеј
- Индикатор за ниско ниво на батериј
- Индикатор за преминување на максималната тежина
- Tare функција
- Избор на мерни единици: gr, oz
- Максимална тежина: 7 кг
- Батерии: 1.5 V x 2 AA (не се вклучени)

Димензии: 23.8 х 16.5 х 3.7 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата