OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Детско возило на акумулатор - Motoway

Супер модерно детско возило на акумулатор - Motoway Motoway е неверојатно лесно за возење,се вклучува со едноставно претискање на копче на воланот. Motoway е изработена од високо квалитетни материјали,нуди апсолутна безбедност... Прочитај повеќе

5,590 ден 2,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Розова

  • Розова
  • Сина
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детско возило на акумулатор - Motoway-01Нема инфорамции

Супер модерно детско возило на акумулатор - Motoway


Motoway е неверојатно лесно за возење,се вклучува со едноставно претискање на копче на воланот.
Motoway е изработена од високо квалитетни материјали,нуди апсолутна безбедност за вашето дете и неверојатна забава. Работи на акумулатор.

Производот е за деца од 2 до 6 години.


Максимална тежина 30 кг.

Висина на воланот:80 см

Димензии за платформата за стоење: 75х58х37

 

Боја

Розова, Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детско возило на акумулатор - Motoway

Розова
Розова
5,590 ден 2,490 ден