OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детско седиште за автомобил SATURN Сиво

Детско седиште наменето е за деца постари од 3 години. Карактеристики:  соодветно до 36кг; прилогодување на висината на седиштето; прилогодувањае на навлаката за глава; сигурноссен појас со меки облоги; опција за... Прочитај повеќе

3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Кафена

  • Кафена
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детско седиште за автомобил Free On SATURN Сиво-01Нема инфорамции

Детско седиште наменето е за деца постари од 3 години.

Карактеристики: 
  • соодветно до 36кг;
  • прилогодување на висината на седиштето;
  • прилогодувањае на навлаката за глава;
  • сигурноссен појас со меки облоги;
  • опција за демонтирање и посебно користење;
  • мека облога на целото седиште;
  • ECE R44 / 04 одобрено и сертифицирано;
Боја

Кафена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детско седиште за автомобил SATURN Сиво

3,990 ден