OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детско седиште за автомобил PRIMEBEBE Сино

Детско седиште наменетo за деца од најмала возраст до 4 годишна возраст (0-18kg). Кога се користи за бебињата до 9 месеци, се поставува спротивно од насоката на патувањето, а од 9... Прочитај повеќе

4,290 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Сина

  • Сина
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детско седиште за автомобил PRIMEBEBE Free Сино-01Нема инфорамции

Детско седиште наменетo за деца од најмала возраст до 4 годишна возраст (0-18kg).

Кога се користи за бебињата до 9 месеци, се поставува спротивно од насоката на патувањето, а од 9 месеци во насока на патувањето. Висината на безбедносните ремени се прилагодливи, седиштето може да се прилагоди во 3 позиции, ги исполнуива европските стандарди ECE R44 / 04.

Боја

Сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детско седиште за автомобил PRIMEBEBE Сино

4,290 ден