OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-64%

Детска играчка - Masha and the Bear + Гратис пони лулашка

Сетот Мasha and the Bear е направен од безбеден и нетоксичен материјал. Куклата Маша има подвижни раце, нозе и глава. Во сетот се вклучени,куклата Маша, гумена Медо играчка + гратис пони-клацкалка... Прочитај повеќе

690 ден 249 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра JB6814DНема инфорамции

Сетот Мasha and the Bear е направен од безбеден и нетоксичен материјал. Куклата Маша има подвижни раце, нозе и глава.

Во сетот се вклучени,куклата Маша, гумена Медо играчка + гратис пони-клацкалка за Маша. 

Со овој сет Мasha and the Bear Вашето дете ќе биде пресреќно!

Карактеристики:

✅ Димензии на Маша: 18 см.

✅ Димензии на Медо: 13 см.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Masha and the Bear + Гратис пони лулашка

690 ден 249 ден