OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Детски сет - Batman,Superman,Spiderman & Captain America

Зарем има потреба да ги претставуваме ликовите на Бетмен, Супермен, Спајдермен и Капетан Америка? Омилените супер херои сега во еден сет. Овој сет се состои од сите 4 суперхерои коишто освен... Прочитај повеќе

990 ден 599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детски сет - Batman,Superman,Spiderman & Captain AmericaНема инфорамции

Зарем има потреба да ги претставуваме ликовите на Бетмен, Супермен, Спајдермен и Капетан Америка?

Омилените супер херои сега во еден сет. Овој сет се состои од сите 4 суперхерои коишто освен што се со светлечки ефекти имаат зглобови на рацете, нозете, лактовите и колената што дополнително придонесуваат за зголемена авантура. Сетот содржи уште неколку супер забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 65х35х6.5 cm

Висина на Бетмен, Супермен, Спајдермен и Капетан Америка: 28cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски сет - Batman,Superman,Spiderman & Captain America

990 ден 599 ден