OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Детски сет 2 во 1 фудбал + кошарка

Карактеристики: ✔ Забавно и за деца и за возрасни-2 во 1 (може да се игра и фудбал и кошарка) ✔ Кул и колоритен дезен ✔ Помага за подобрување на "рака-очи" координација при вeжбање... Прочитај повеќе

1,390 ден 990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детски сет 2 во 1 фудбал + кошаркаНема инфорамции

Карактеристики:

✔ Забавно и за деца и за возрасни-2 во 1 (може да се игра и фудбал и кошарка)

✔ Кул и колоритен дезен

✔ Помага за подобрување на "рака-очи" координација при вeжбање

✔ Може да се постави и внатре во домот а и надвор во двор/градина

✔ Изработено од високо квалитетна нетоксична пластика

✔ Нуди апсолутна безбедност

✔ Помага при физички развој на децата

✔ Лесно се монтира,без да се потребни дополнителни алати

✔ Во сетот има фудбалска и кошаркарска топка како и пумпа

 

Димензии на статива: 130х80х52 см Висина на кош: 155см
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски сет 2 во 1 фудбал + кошарка

1,390 ден 990 ден