OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-59%

Детски шатор со топки

Детски шатор кој ќе им овозможат на вашите деца да уживаат во долгите безгрижни игри што само нивната имагинација може да ги создаде. Многу лесно се монтира,не е потребен никаков алат... Прочитај повеќе

2,390 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детски шатор со топкиНема инфорамции

Детски шатор кој ќе им овозможат на вашите деца да уживаат во долгите безгрижни игри што само нивната имагинација може да ги создаде. Многу лесно се монтира,не е потребен никаков алат за склопување и расклопување на истиот. Лесно пренослив е и е идеален за игра на децата во вашиот дом, двор, градина, на планина, на ливада, на плажа или каде и да посакате. Има кош и мали пластични топки со кои децата ќе ја развиваат својата моторика и ќе го откриваат фантастичниот свет на спортот.

Димензии: 123х73х112 сантиметри

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски шатор со топки

2,390 ден 999 ден