OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-43%Продадено

Детски шатор

Детски шатор кој ќе им овозможи на вашите деца да уживаат во долгите безгрижни игри што само нивната имагинација може да ги создаде. Многу лесно се монтира,не е потребен никаков алат... Прочитај повеќе

1,390 ден 799 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детски шаторНема инфорамции

Детски шатор кој ќе им овозможи на вашите деца да уживаат во долгите безгрижни игри што само нивната имагинација може да ги создаде. Многу лесно се монтира,не е потребен никаков алат за склопување и расклопување на истиот. Лесно пренослив е и е идеален за игра на децата во вашиот дом, двор, градина, на планина, на ливада, на плажа или каде и да посакате. Има мал прозорец преку кој се филтрира воздухот внатре а спречува и влегување на инсекти внатре.

Димензии: 82х82х107 сантиметри

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата