OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски мотор на акумулатор (Бел)

Мотор на акумулатор, за долго уживање на вашето дете. Опрема на моторот: ✅ Кормило со музички ефекти и светлечки фарови ✅ Лесно управување за дете ✅ Свирка и звучни ефекти ✅ МП3 Плеер ✅ Три... Прочитај повеќе

5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детски мотор на акумулатор БелНема инфорамции

Мотор на акумулатор, за долго уживање на вашето дете.

Опрема на моторот:

✅ Кормило со музички ефекти и светлечки фарови

✅ Лесно управување за дете

✅ Свирка и звучни ефекти

✅ МП3 Плеер

✅ Три тркала за зголемена стабилност

Карактеристики:

✅ За деца со возраст од 2 до 8 години

✅ Моќност на батерија: 6V

✅ Брзина: до 5км/ч;

Димензии:

105 х 48 х 76 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски мотор на акумулатор (Бел)

5,990 ден