OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-13%

Детски мотор на акумулатор 12V red

Детски мотор на 3 тркала 

-12V акумулатор

- 3 тркала за зголемена безбедност

- Далечински управувач

- ЛЕД светилки и рефлектори

- МП3 Плеер

- 6 месеци гаранција

- Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални

7,990 ден 6,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Детски мотор на акумулатор 12V red

  7,990 ден 6,990 ден