OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%Продадено

Детски мотор на акумулатор 12V green

Детски мотор на 3 тркала 

-12V акумулатор

- 3 тркала за зголемена безбедност

- Далечински управувач

- ЛЕД светилки и рефлектори

- МП3 Плеер

- 6 месеци гаранција

- Тркала изработени од неверојатен материјал кој дури и при убод на истите остануваат функционални

7,990 ден 3,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата