OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-40%

Детски 'MONSTER TRUCK' џип со далечински управувач

Супер снажен искачувачки џип со погон на 4 тркала. Со 4те гуми отпорни на удари, систем на суспензија отпорен на удари , овој теренски џип е одличен за искачување на објекти... Прочитај повеќе

3,299 ден 1,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра M006Нема инфорамции

Супер снажен искачувачки џип со погон на 4 тркала.

Со 4те гуми отпорни на удари, систем на суспензија отпорен на удари , овој теренски џип е одличен за искачување на објекти (во затворена или отворена просторија), да вози на мазни, нерамни, тревни, песочни, кал, плитки води, асфалт, карпи и други 'off-road' површини.

Високо квалитетен ABS, HI-Q гумени тркала, анти-пролизгувачки систем, четири врски за суспензија на четирите тркала и 2 моќни мотори. Солидна 'Framen' шасија, 10тици завртки за да се обезбеди добро далечинско управување кое лесно ќе се движи лево, десно, напред или назад, и лесна и силна конструкција отпорна на удари.                                                   

↪ ВИСОКА СУСПЕНЗИЈА ЗА МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ! ↩

'WIRELESS' Безжичен далечински управувач, кој работи на 2.4 GHz и со тоа дозволува широк опсег на управување и до 100 метри ( зависи од околината) со моќни мотори и забрзување и до 20km/h.

Работи на 1 x 3.7V 2200mAh литиумска батерија за полнење за автомобил (вклучено во пакетот), 3 x 1.5V АА батерии за предавател (не се вклучени во пакетот);

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски 'MONSTER TRUCK' џип со далечински управувач

3,299 ден 1,999 ден