OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски џип BMW X5 (red)

Ви го претставувамен супер автомобилот на акумулатор BMW X5 за деца.  Автомобилот има супер дизајн, ергономско седиште, сигурносен појас со кој му обезбедувате сигурност на Вашето дете. Автомобилот BMW X5 има... Прочитај повеќе

10,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MD99x5redНема инфорамции

Ви го претставувамен супер автомобилот на акумулатор BMW X5 за деца.

 Автомобилот има супер дизајн, ергономско седиште, сигурносен појас со кој му обезбедувате сигурност на Вашето дете.

Автомобилот BMW X5 има вградени звучници преку кои ќе се репредуцира омилената музика на Вашите деца исто така поседува и USB порт, како и  контрола на јачината на звукот. Автомобилот BMW X5 поседува 2 моќни електрични мотори од 36W, надополнет од интегрирана батерија – акумулатор која се полни и на Вашето дете му обезбедува удобно возење од 3 до 4 часа возење, зависно од површината по која се движи.

 

Карактеристики

 • 2 мотори
 • Погон на сите 4 тркала по 36 W
 • 12V батерија
 • Далечински управувач
 • 2 врати кои се отвараат
 • Старт со притискање на само едно копче
 • Музика
 • ЛЕД светла на предната и задната страна
 • Забрзувач на педалата на нозете
 • Функција за сотопирање на сите 4 тркала
 • Брзина: 3-5 км на час
 • Времетраење на акумулатрот од  3 до 5 часа
 • Максимлна носивост :40 кг
 • Наменета за деца од 1 до 8 години
 • Автомобилот го имаме во : бела, црвена и розева боја
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски џип BMW X5 (red)

10,990 ден