OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-24%

Детски џип на акумулатор - Mercedes G-Class (red)

Електричниот автомобил Mercedes G-Class - удобен и стилски џип, нема да го остави индиферентно вашето дете. Седиштето е покриено со еко-кожа, што му дава удобност при возењето. Осветлувањето и звучните ефекти ќе го направат... Прочитај повеќе

12,999 ден 9,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра HLF1058REDНема инфорамции

Електричниот автомобил Mercedes G-Class - удобен и стилски џип, нема да го остави индиферентно вашето дете. Седиштето е покриено со еко-кожа, што му дава удобност при возењето. Осветлувањето и звучните ефекти ќе го направат возењето на вашето дете поинтересно, бидејќи автомобилот има влез за USB, MP3, TF картички, стилски LED светла на контролната табла и LED фарови.

Карактеристики:

 • Погоден за деца од 1 до 8 години.
 • 2 мотори по 35 W
 • Вратите се отвараат и затвараат, со што се гарантира брз пристап до салонот.
 • EVA тркала кои достигнуваат брзина до 6 км / ч.
 • 2 брзини плус рикверц
 • Ергономско седиште, има сигурносни појаси.
 • Копче за започнување на возењето.
 • Одржува товар од 40 кг.
 • Постои можност за далечинско управување.
 • Димензии: 101х58х40 см
 • Боја: црна и црвена
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски џип на акумулатор - Mercedes G-Class (red)

12,999 ден 9,999 ден