OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-22%

Детски базен INTEX 56483 262x175x46

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили Должина: 262 смШирина: 175 смВисина: 46 смГРАТИС ПУМПА ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА... Прочитај повеќе

2,290 ден 1,790 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 56483Нема инфорамции

Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава на ваште најмили

Должина: 262 см
Ширина: 175 см
Висина: 46 см
ГРАТИС ПУМПА

ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА !

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски базен INTEX 56483 262x175x46

2,290 ден 1,790 ден