OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Мини Аква Парк INTEX 57453 - Rainbow

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Rainbow со многуте додатоци.  Вашето дете ќе ужива лизгајќи се по водената лизганица,... Прочитај повеќе

3,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 57453Нема инфорамции

Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX - Rainbow со многуте додатоци. 

Вашето дете ќе ужива лизгајќи се по водената лизганица, гаѓајќи ги прстените со топчиња и сите останати супер забавни игри со топчиња кои се вклучени во овој мини Aqua Park.

  • Водениот распрскувач се поврзува со обично црево за градина и дополнително ги разладува оние што уживаат во безгрижните игри во овој мини Aqua Park
  • Мини Aqua паркот содржи водена лизганица, базен за капење, воден распрскувач, игра со фрлање топчиња низ прстени (четири прстени на дување), игра со тркалање топки и игра за фрлање топчиња.
  • Вклучени 3 топчиња
  • Дополнителна заштитна подлога пред лизганицата
  • Димензии: 297x193x134 см
  • Возраст: 2+

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини Аква Парк INTEX 57453 - Rainbow

3,590 ден