OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Детски автомобил на акумулатор Mercedes CLS Red

Карактеристики: Батерија 6V 2 брзини за напред + рикверц Може да го вози детето или да се управува преку далечински управувач ЛЕД светла напред и назадBright LED front and rear lights... Прочитај повеќе

11,990 ден 7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра S698redНема инфорамции

Карактеристики:
 • Батерија 6V
 • 2 брзини за напред + рикверц
 • Може да го вози детето или да се управува преку далечински управувач
 • ЛЕД светла напред и назадBright LED front and rear lights
 • Безбедносен појас
 • Совршен за деца до 7 години
 • Максимална тежина 40 кг
 • Копче за старт и свирка
 • MP3 Плеер со USB/SD Card
 • Гуми изработени од специјална ЕВА пена за по реалистично и тивко возење
 • Амортизери за по удобно возење

Спецификации:
 • Боја: Црвена
 • Батерија на полнење 6V 7Ah
 • Мотор: 2х35W
 • Брзини: 2 + 1
 • 2.4GHz далечински управувач
 • Димензија: 90см должина x 51см ширина x 56см висина
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски автомобил на акумулатор Mercedes CLS Red

11,990 ден 7,990 ден