OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил на акумулатор - McLaren (white)

Мекларен детски автомобил со супер забавни предни и задни лед светла и далечински управувач за лесна контрола на родителите.Изберете помеѓу операцијата на педалите или операцијата на далечинскиот управувач.Порта за MP3 конекција3 чекори на... Прочитај повеќе

6,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 61117WHITEНема инфорамции

Мекларен детски автомобил со супер забавни предни и задни лед светла и далечински управувач за лесна контрола на родителите.

Изберете помеѓу операцијата на педалите или операцијата на далечинскиот управувач.

Порта за MP3 конекција

3 чекори на педалата (напред / назад / стоп)

Безбедносни карактеристики: Појас за седишта, LED осветлување, далечински управувач.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 Погодна возраст: 2-8 години

Големина: 96cm x 50cm x 43cm

Батерија: 6V 4.5AH 

Растојание на далечински управувач: 20-30м.

Време на полнење: 4 часа

Боја: црвена,бела и жолта

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски автомобил на акумулатор - McLaren (white)

6,990 ден