OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил на акумулатор Maserati Ghibli

Дозволете му на вашето дете да ја искуси возбудата од возење со нов Maserati автомобил на акумулатор! Вистинско доживување за вашите најмили! Располага со LED светла, приклучок за MP3 и USB... Прочитај повеќе

7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра maseratighibliНема инфорамции

Дозволете му на вашето дете да ја искуси возбудата од возење со нов Maserati автомобил на акумулатор!

Вистинско доживување за вашите најмили! Располага со LED светла, приклучок за MP3 и USB за слушање музика, FM радио и звук како на вистински автомобил.

Безбеден и сигурен: има бавно стартување, сопирачка за итни случаи, тркала со суспензија, седиште со сигурносен појас.

Има два режима на возење: од педалата за гас и воланот и со далечински управувач за родителите.

 

 • Димензии: 104 x 55 x 45 см. (ДхШхВ)
 • Максимална носивост: 40 кг.
 • Брзина: 3 - 4,5 км / ч
 • Батерија: 12 V
 • Полнач: Влез 110 V - 120 V, излез DC 12 V 700 MA
 • Време на полнење: 8 - 12 часа
 • Мотори: 35 W x 2
 • Далечински управувач: 4 G
 • Тркала изработени од EVA гума.
 • FM радио
 • Приклучок за USB
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски автомобил на акумулатор Maserati Ghibli

7,990 ден