OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил на акумулатор - BMW Z4 (Црвен)

Автомобилот Z4 е изработен од силна и квалитетна пластика во модерен стил. Овој модел е особено омилен кај обожавателите на BMW автомобилите. Карактеристики: 2 мотори  Погон на сите 4 тркала по... Прочитај повеќе

7,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра S2188REDНема инфорамции

Автомобилот Z4 е изработен од силна и квалитетна пластика во модерен стил. Овој модел е особено омилен кај обожавателите на BMW автомобилите.

Карактеристики:

 • 2 мотори 
 • Погон на сите 4 тркала по 35 W
 • 2 брзини + рикверц
 • Опција за меко тргнување и забрзување
 • Предни и задни ЛЕД светла
 • Оригинална шал табла
 • Реалистичен звук на мотор  
 • Свирче и музика преку копчињата на воланот
 • USB, MINI SD and MP3 влез
 • Подесување на јачината на музиката
 • Дигитален дисплеј
 • 2 реалистични врати
 • Ергономско седиште
 • Гуми од EVA пена
 • Безбедносен појас
 • Брзина од 3 до 6 km/h
 • Се управува преку педалото и воланот или преку далечински управувач
 • 2.4 GHz далечински управувач за регулирање на правец и брзина
 • Носивост до 40 кг

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски автомобил на акумулатор - BMW Z4 (Црвен)

7,990 ден