OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Детски автомобил на акумулатор - Audi Sport (red)

Електричен спортски автомобил за деца Audi Sport со далечински управувач за родителитеОвој супер кул автомобил на акумулатор за деца е создаден за вистинска авантура на младите љубители на спортските модели на Audi.Родителите... Прочитај повеќе

6,990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 6288REDНема инфорамции

Електричен спортски автомобил за деца Audi Sport со далечински управувач за родителите

Овој супер кул автомобил на акумулатор за деца е создаден за вистинска авантура на младите љубители на спортските модели на Audi.
Родителите имаат потполна контрола на возењето затоа што покрај управувањето на детето,може да го управува и родителот со помош на далечинскиот управувач 2.4GHZ.
Прекрасен изглед, изработен од најквалитетни материјали кои гарантираат долготрајност на автомобилот.

Карактеристики на автомобилот:

* Специјален 2.4ghz далечински управувач, заштитен од мешање на фрекфренции од трети лица
* Копче за музика
* USB приклучок
*Појас за безбедност
* Достапен во бела и црвена боја
* Батерија - 6V 
* Соодветна возраст: 1-8 години
* Светла
* Вградена музика и свирка
* Вратата се отвара
* LED светилка
* Дизајн на двојни врати
* Симулационо огледало
* Мултифункционален управувач
* Материјал:  Пластика

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детски автомобил на акумулатор - Audi Sport (red)

6,990 ден