OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Детски автомобил на акумулатор Audi Sport 12V red

Овој Audi автомобил е одличен, уникатен,подарок за Вашето најмило. Има 12V акумулатор, ЛЕД светла, МП3 приклучок...

 • Далечински управувач 2.4 GHz
 • Возраст: 1-8 години
 • Се полни за 4 часа
 • Акумулатор 12V
 • Максимална брзина 6km/h
 • Димензии: 108х60х47 см

   

  9,990 ден 6,990 ден

  Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
  Нема на залиха

  diners clubmaestromastervisa
   недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
   јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
   Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
   Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
   Кошничка за купување

   Вашата кошничка е празна.

   Return To Shop

   Додади купон

   Додади купон

   Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

   Детски автомобил на акумулатор Audi Sport 12V red

   9,990 ден 6,990 ден