OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-20%

Детска лизгалка со кош

Совршена е за забава на вашите најмили во секој период од годината,затоа што може да се постави и внатре во домот а и надвор во вашиот двор или градина. Одличен подарок... Прочитај повеќе

3,590 ден 2,890 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска лизгалкаНема инфорамции

Совршена е за забава на вашите најмили во секој период од годината,затоа што може да се постави и внатре во домот а и надвор во вашиот двор или градина. Одличен подарок за вашето дете кој што ќе му овозможи по цел ден да се забавува лизгајќи се и притоа ќе биде физички активен качувајќи се по скалите.
Како додаток на оваа лизгалка има и кошаркарски обрач што ќе го поттикне натпреварувачкиот дух кај вашето дете,играчќи кошарка со своите другарчиња.

Карактеристики:

✅ Изработена од нетоксична пластика.
✅ Носивост: 40kg
✅ Должина на лизгалката: 92 см
✅ Висина: 70 см
✅ Достапни бои: розова,зелена и портокалова

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска лизгалка со кош

3,590 ден 2,890 ден