OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-26%

Детска кујна со шпорет и мијалник

Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна,којашто не зафаќа многу простор,а на вашето најмило ќе му овозможи... Прочитај повеќе

1,990 ден 1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска кујна со шпорет и мијалникНема инфорамции
Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна,којашто не зафаќа многу простор,а на вашето најмило ќе му овозможи доооолго и безгрижно да се забавува приготвувајќи ги највкусните јадења и специјалитети

Во овој комплет спаѓаат 18 елементи кои играта ќе ја направат уште позабавна. Исто така во сетот има и мијалник. Изработен е од пластика и нема потреба од електрична енергија или батерии.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска кујна со шпорет и мијалник

1,990 ден 1,490 ден