OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Детска кујна - Baby Chef

Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна, којашто не зафаќа многу простор, а на вашето најмило ќе... Прочитај повеќе

1,490 ден 990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска кујнаНема инфорамции

Кујна наменета за за најмладите готвачи да ги развиваат своите кулинарски способности уште од најмала возраст. Се работи за мала кујна, којашто не зафаќа многу простор, а на вашето најмило ќе му овозможи долго и безгрижно да се забавува приготвувајќи ги највкусните јадења и специјалитети.

Во овој комплет спаѓаат садови и елементи кои играта ќе ја направат уште позабавна. Изработен е од пластика и нема потреба од електрична енергија или батерии.

Димензии: 51 x 31 x 17

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска кујна - Baby Chef

1,490 ден 990 ден