OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-54%

Детска количка B for Baby P680

Детска количка B for Baby P680 изработена од квалитетен материјал кој што создава удобност на вашето бебе. Oвој модел е произведен 2018та година и е многу популарен поради професионалната изработка со... Прочитај повеќе

12,999 ден 5,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра P680Нема инфорамции

Детска количка B for Baby P680 изработена од квалитетен материјал кој што создава удобност на вашето бебе. Oвој модел е произведен 2018та година и е многу популарен поради професионалната изработка со премиум материјали, квалитетот, мултифункционалноста, удобноста како за бебињата така и за родителите и со самото тоа овозможува буткање на истата со многу мал напор.

Наменета е за деца од најмала возраст. Оваа количка има амортизери на предните тркала со што овозможува комфор за бебињата дури и спиење по нерамен терен.

 • систем за ротирање на тркалата;
 • железна рамка;
 • сезона: лето-зима;
 • Менување на позицијата на на бебето, може да биде свртено напред или кон родителот;
 • сопирачки на тркалата;
 • нова опрема и уникатни тркала;
 • 2 дополнителни прегради за мали шишиња;
 • седиштето има 3 позиции: седење, полуседење и лежење;
 • потпирач за раце;
 • лесно се склопува и расклопува, завзема мал простор
 • сертифицирана по европските стандарди;
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска количка B for Baby P680

12,999 ден 5,999 ден