OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-54%

Детска количка 2во1 - B for Baby

Со купување на моделот P690 од врвниот бренд за детски колички, добивате две колички во едно, со заменлив преден дел. Сменете го дизајнот според вашата потреба со само едно едноставно притискање на... Прочитај повеќе

12,990 ден 5,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Детска количка 2во1 - B for BabyНема инфорамции

Со купување на моделот P690 од врвниот бренд за детски колички, добивате две колички во едно, со заменлив преден дел. Сменете го дизајнот според вашата потреба со само едно едноставно притискање на копче и тркалајте со задоволство.

Користете го големото предно тркало со безпрекорна амортизација и ротација од 360 степени за одење по лоши и нерамни патишта и во зима, или две мали за одење по добар пат и шетање.

Има прилагодлива висина на рачката за буткање. Висината на седиштето на детето од земјата е 63 сантиметри. Рамката е изработена од високо квалитетна алуминиумска легура. Седиштето е флексибилно и може да се намести во 3 позиции: седечка, полуседечка и лежечка позиција.

Карактеристики:


✔ Количката има опција да биде со 3 или 4 тркала;
✔ Амортизери на сите 3 тркала;
✔ Алуминиумска рамка;
✔ Реверзибилна рачка;
✔ Предни ротирачки тркала;
✔ Кочница која лесно се активира;
✔ Голема помошна корпа;
✔ Голема тенда и обложен, мек, пречник кој лесно се отстранува;
✔ Зимска навлака за количката;
✔ Мрежа против комарци;
✔ Гуми на пумпање.


Должина: 50 см
Ширина: 39.5 см
Висина: 89.5 см
Тежина: 13.5 кг

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска количка 2во1 - B for Baby

12,990 ден 5,990 ден