OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Детска играчка - Sofia The First+гратис музички микрофон

Ви го претставуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух. Sofia the First е играчка со звучни... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра YG1801-5Нема инфорамции

Ви го претставуваме малото девојче Софиа која преку ноќ станува принцеза со венчавката на нејзината мајка за кралот. Софиа е принцеза која има авантуристички дух.

Sofia the First е играчка со звучни ефекти. Со допирање на школката на нејзиното ланче таа почнува да пее. Во комплетот е вклучен и микрофон,кој исто така кога ќе се вклучи започнува да се слуша музика. Прекрасен избор за Вашата мала принцеза.

 Карактеристики:

✅ Изработена е од нетоксичен материјал.

✅ Димензии на Софиа: 28 см

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Детска играчка - Sofia The First+гратис музички микрофон

599 ден 299 ден